Skupina Sladkosnedi

Smo skupina SLADKOSNEDI, jaslični oddelek, otroci v starosti od enega do treh let. V skupini nas je sedem otrok, dve deklici in pet dečkov. Zares upravičimo ime svoje skupine, saj se radi sladkamo in smo pravi sladkosnedi. Se pa tudi zelo radi igramo. Na koncu razburljivega dne  pa vsi sladko zaspimo in se odpočijemo. Naučili smo se že dnevne rutine in postajamo pri tem vedno bolj samostojni. Sami tudi zelo radi zaplešemo. Plešemo pa tudi že v paru. Gibanje nas veseli in smo pri tem zelo sproščeni in dejavni.

Po vstopu v vrtec so nas povsod spremljali dinozavri. Večkrat smo poslušali zgodbo ” Zares zelo, zelo velik dinozaver” (Richard  Byrne) in se ob tem seznanili z dinozavri. Tudi mi smo sledili filmu “Pohod dinozavrov”, toda ne brez kokic. Dinozavre smo nato ustvarjali in se uživeli vanje. Bili smo najmanjši dinozavri. Tudi na pohod smo se večkrat odpravili in vedno dlje pršli. Uspelo nam je priti že do Fobce.Vaja dela mojstra in vedno bolje nam gre.

Gordana Fabijan in Mojca Kodelja, vzgojiteljica in pomočnica vzgojiteljice

(Skupno 168 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...