Začelo se je …

Novo šolsko leto smo pričeli z raziskovanjem dinozavrov. Ugotavljali smo, kaj vse že vemo in kaj nas še o njih zanima. »Prebrali« smo veliko literature oziroma zgodbic, ki smo si jih izposodili v potujoči knjižnici ter si ob tem bogatili znanje . Dinozavre smo risali, barvali, porisali z različnimi vzorčki, oblikovali iz das mase in oblikovali dinozavrove bombončke različnih barv ter jih preštevali. Izdelali smo si vsak svoj dinozavrov rep ter z njim zaplesali in bili pravi dinozavri. Dinozavre smo sestavljali iz likov. V jutranjih krogih smo se pogovarjali o pravilih v skupini, kotičkih ter igrali socialne igre. Za kratek čas se je naša igralnica spremenila v kino, kjer smo si ob pokovki, ki smo jo sami pripravili, ogledali film o dinozavrih. Veliko se igramo, v igri uživamo, se dogovarjamo, poskrbimo da nam je lepo. Veseli smo bili povabila ob otvoritvi dvorane v Grgarju. In kot najmlajši smo se predstavili z dvema točkama. Veliko časa posvetimo tudi gibanju na prostem – tudi v dežju.

Magda Humar in Maja Maver, vzgojiteljica in pomočnica vzgojiteljice

(Skupno 140 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...