Čisto tiho in skrivaj je prišla v naš kraj …

Začetek jeseni smo proslavili z jesenskim kosilom, ki smo si ga sami pripravili. Jedilnik, ki je bil sestavljen iz bučne juhe, grisinov ter jabolčne pite. Nato smo se o jeseni veliko pogovarjali (njene značilnosti, kako se spreminja narava), odšli smo v bližnji gozd ter se tam poigrali z odpadlim listjem ter postale prave tetke jeseni. Imeli smo tudi prvi skupni pohod vseh treh enot. V mesecu požarne varnosti pa so nas obiskali gasilci in nam povedali veliko zanimivih in uporabnih informacij.
Radi posegamo po družabnih igrah, kjer se zmage razveselimo (domino, človek ne jezi se, spomin…). Za jesensko zgodbo pa smo si izbrali »Repo velikanko«, zelo veliko repo tudi izdelali, katero bomo potrebovali za dramatizacijo.
Do naslednjič nasvidenje …

Magda Humar in Maja Maver, vzgojiteljica in pomočnica vzgojiteljice

(Skupno 94 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...