Junaški septembrozaver

Pri vstopu v novo šolsko leto so nas pričakali trije dinozavri, ki so nam krajšali vsak dan v septembru. Po prebiranju zgodbe smo se pogovarjali kako pomembno je stvari deliti, tako kot je to počel dinozaver Dinko. Iz plastelina smo oblikovali barvne bonbončke, odtise dinozavrov smo pustili v das masi ter si ogledali čisto pravi film o dinozavrih. V knjigah smo poiskali odgovore o njihovi višini, različnih vrstah in imenih le-teh. Skupaj z otroki iz Solkana, Trnovega in Grgarja smo se odpravili na pohod dinozavrov ter si ob koncu ogledali predstavo na temo zgodbe in še enkrat podoživeli zgodbo, ki nas je spremljala v septembru.

Neža Obid in Alenka Mugerli, vzgojiteljica in pomočnica vzgojiteljice

(Skupno 135 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...