OBVESTILO

Spoštovani starši!

Ker se moramo držati priporočil NIJZ in v čim manjšem številu otroke združevati ter posledično organizirati delo in urnike strokovnih delavk, vas še enkrat pozivam, da mi posredujete čim bolj točne ure prihodov in odhodov otroka v in iz vrtca, saj le tako lahko vzdržujemo zdrave pogoje dela v vrtcu. Strokovne delavke enote Solkan mi namreč javljajo, da je v vrtcu, v popoldanskem času, vedno več otrok po posredovani uri odhoda.

Epidemija še ni zaključena, tako da moramo še naprej dosledno upoštevati vsa priporočila NIJZ za preprečevanje okužb.
Prosimo vas, da v vrtec pripeljete le zdravega otroka.
 
V skupnem imenu NIJZ in MIZŠ vas prosimo, da je vrtcu potrebno sporočiti vsak primer, ko otrok zboli za nalezljivo boleznijo, predvsem pa za Covid-19. Le s tem se v vrtcu lahko zagotovi omejevanje nadaljnjega širjenja okužbe in zavaruje druge otroke, zaposlene ter posledično tudi njihove družine. 
Za varen prihod in odhod otrok v in iz vrtca z vso odgovornostjo poskrbite starši.
 
Hvala za razumevanje in lep pozdrav.
 
Urška Komel, pomočnica ravnatelja za vrtec
(Skupno 67 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...