Kjer so pravljice doma…

Korenjaki obožujemo knjige, slikanice. Radi listamo, beremo, poslušamo zgodbe… Redno obiskujemo knjižnico v Solkanu, radi pa se na sončen dan odpravimo tudi v Bevkovo knjižnico v Novo Gorico. Vsi sodelujemo v projektu Skupaj beremo: Bralni palček, bralno značko za predšolske otroke in tako z radovednostjo odkrivamo svet Besed. Na otroškem oddelku Bevkove knjižnice smo si prelistali nam najljubše kartonke različnih vsebin. V pravljični sobi pa smo poslušali Jakoba, ki nam je predstavil svojo knjigo za Bralnega palčka. Bilo je drugače, čarobno in prav zares pravljično. Ob odhodu pa smo bili deležni še kratkega glasbenega nastopa starejšega gospoda z orglicami. Čudovito vreme smo izkoristili za postanek pred knjižnico, kjer smo se odžejali in pojedli sadno malico. Taki dopoldnevi so nam najbolj všeč, ko poskrbimo za dušo in telo.

(Skupno 29 obiskov, današnjih obiskov 2)

Morda vam bo všeč tudi...