Aprila smo postali mali raziskovalci

April nas je popeljal na igrišče, kjer smo se igrali gibalne igre. Iskali smo jajca, razvrščali, se igrali Metulji na cvetlice in raziskovali travnik. No, na travniku res nismo našli dinozavra kot smo sprva mislili, pa medveda tudi ne. Ponudil pa nam je veliko barv, oblik, živali, rastlin in predmetov. Z raziskovanjem smo spoznali povečevalno steklo, ki nas je zabavalo in nam pomagalo da smo lahko opazovali še bolj natančno. Na vsakem koraku pa smo prepevali nove pesmi in govorili deklamacije, ki čakajo da jih predstavimo v maju. Mesec je bil obarvan še s predstavo srednješolcev šole Veno Pilon ter delavnico z naslovom Igra zvoka. Z ga. Andrejo Velušček smo ustvarjali zvoke za posnetke toča, dež, hoja po snegu, žaganje drv, žaba in prepevanje ptic.

(Skupno 44 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...