Lovec na obisku

Tako kot lani, nas je tudi letos obiskal Oskarjev oče Tadej. V spomladanskem času smo bili deležni nežnosti mladičkov Bince in Bobija, njegovih lovskih psov. Tokrat je bil oče Tadej z Bobijem, nahrbtnikom, nam že znano lisičko ter z nekimi » čudnimi rečmi«. Oče Tadej nam je na preprost in za nas razumljiv način razložil kaj lovci počnejo. Razkazal nam je vsebino nahrbtnika, ki ga vzame s sabo na lov ter nam za določen čas pustil nekaj lovskih trofej ( srnjakovo rogovje, ptico Pribo, čekane divjega prašiča, »Našo lisičko«, hermelina in kuno zlatico). Obdržali bi tudi jelenje rogovje a je bila naša igralnica premajhna, da bi jih lahko varno razstavili. Kratkega obiska lovca in njegovega lovskega spremljevalca smo bili vsi zelo veseli in ničesar se nismo bali. Uživali smo v božanju Bobija, mehke dlake prepariranih živali, še posebej pa ptičjega perja in tankih štrlečih peres.

(Skupno 47 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...