Veseli december

December je bil res vesel. Izdelovali smo okraske, voščilnice, prepevali praznične in zimske pesmi, ogledali smo si predstavo, Mojca Pokrajculja, v izvedbi dijakov SŠ Veno Pilon, praznovali prvi dan zime ter brali zgodbe. Pripravili smo si tudi prav posebno slavnostno malico in kosilo. Veliko smo se družili z otroki iz drugih skupin, vendar pa smo najbolj nestrpno čakali na dedka Mraza. Ta nas je razveselil prav zadnji dan pred počitnicami in nas obdaril z darili. Srečno 2023!

NA SANEH  (Janez Bitenc)
 
Cin, cin, cin, cin, cin
pojejo kraguljčki
cin, cin, cin, cin, cin
v breg hite sani.

Hop, hop, hop, hop, hop
skačejo konjički
hop, hop, hop, hop, hop,
joj, kako leti.

Dober dan snežak,
ptice, srne, zajčki
mi pa kar naprej
v bele zimske dni.

(Skupno 105 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...