April je pripeljal v vrtec obiske

Mesec april je bil v znamenju obiskov in različnih dogodkov. Mesec smo začeli s plavalnim tečajem.

Trikrat nas je obiskala ga. Leban Mojca in nas učila s plesom ponazoriti zgodbo “Kdo je napravil Vidku srajčico”. Zelo nam je popestrila dopoldneve, saj so živali iz zgodbe kar oživele. Nato pa smo risali pajkovo mrežo, se igrali z volno in izdelovali različne likovne izdelke živali.

V času velike noči je bil čas za značilne igre in krasitev jajčk na malo drugačen način. Po praznikih pa nas je obiskala zobozdravstvena preventiva in preverila, kaj še znamo o higieni zob ter kako dobri smo pri sestavljanju sestavljank. To pa še ni vse …

Kmalu so na naša vrata potrkali tudi policist, gasilec in intervencijska služba. Ugotavljali smo, kako spretni smo s kolesi in kaj bomo postali, ko odrastemo.

(Skupno 96 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...