Dobrodošli…

Spoštovani starši, stari starši in drugi obiskovalci vrtca…

Pred vrati je prvi vrtčevski dan. Poletne počitnice so s svetlobno hitrostjo “švignile” mimo nas in vas. 

V naše prostore se vračate otroci, ki nas že poznate, pa tudi tisti, ki v naše prostore vstopate prvič. Za vse bo novo vrtčevsko leto, novo. Druge strokovne delavke, novi prijatelji, nove igralnice … veliko novega. 

Kljub vsem priporočilom in ukrepom, je za nas še vedno temeljno poslanstvo vzgoja, učenje otrok, kakovostna interakcija in sodelovanje z vami, starši.

V novo vrtčevsko leto vstopamo z veliko mero optimizma, poguma, zagnanosti in radovednosti po novih poznanstvih in izkušnjah.

Žal pa ne gre brez priporočil in ukrepov ob vstopu v prostore vrtca. Ob oddaji otroka v vrtec in prevzemu iz  vrtca, starši in pooblaščene osebe ne potrebujete PCT pogoja, v kolikor se dlje časa ne zadržujete v prostorih vrtca. Za daljše zadrževanje, vas bomo pozvali na izpolnitev izjave o PCT pogoju. Ob vstopu v vrtec je obvezna uporaba zaščitne maske, razkuževanje rok in vzdrževanje primerne razdalje z ostalimi obiskovalci vrtca. Otroka oddate strokovni delavki vrtca. 

Veselimo se srečanja z otroki, starši, starimi starši in ostalimi obiskovalci našega vrtca.

Urška Komel, pomočnica ravnatelja za vrtec

(Skupno 165 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...