Upoštevanje priporočil NIJZ

Spoštovani starši. 

Po protokolu in priporočilih NIJZ, lahko vrtec obiskujejo le ZDRAVI otroci (brez enega ali več naštetih simptomov oz. znakov kot so: npr. povišana telesna temperatura, zamašen nos/nahod, kihanje, kašljanje, bolečine v žrelu, težko dihanje, glavobol, bolečine v mišicah, driska, slabost/bruhanje, sprememba vonja in/ali okusa, neobičajna utrujenost, vnetje očesnih veznic tako v blagi kot v težji obliki). Če ima otrok prisotne zgoraj navedene znake/simptome, naj ostane doma in omeji stike z drugimi ljudmi. Za nadaljnja navodila pokličite otrokovega izbranega ali dežurnega zdravnika. 

Naprošam vas, da se priporočil dosledno držite in ravnate odgovorno, saj le tako lahko omejimo širjenje virusov in posledično zaščitimo ostale otroke in strokovne delavke vrtca.

Hvala za razumevanje in ostanite zdravi.

Urška Komel, pomočnica ravnatelja za vrtec

(Skupno 66 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...