V novembru smo…

…najprej v gozd se podali. V njem smo drevesa in listke občudovali.

Šli smo tudi v Novo Gorico ter po pločniku gazili po listju, ki je šelestelo pod našimi nogami. Občudovali smo pisano drevo in se vrnili v vrtec s šopi jesenskih obarvanih  listov. Glede na močne vtise so otroci jesenska drevesa in liste sproščeno likovno ustvarjali.

Črtasta srajčka, drobcena krila, v lončke iz voska bo med natočila…

17. 11. 2017 smo imeli slovenski zajtrk. Cel teden pa smo spoznavali čebele. Ustvarjali smo čebelice, čebelnjak in svečke iz voska. Čebelice smo vzljubili in smo z veseljem prepevali Slakovo pesem “Čebelice”. Obiskal nas je čebelar, ki nam je veliko stvari pokazal in nas podučil o čebelah.

Obiski so se kar vrstili, mi pa smo se jih veselili. Obiskala nas je E-hiša, ki nam je predstavila poizkuse. Naša radovednost je kar zažarela.

Pri Glasbeni mladini pa smo napeli ušesa, spoznavali raznovrstne instrumente ter jih preizkušali. Pri tem smo zelo uživali, se novo pesem naučili in zanimiva glasbila odkrili.

 

 

(Skupno 64 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...