VRTNARIMO Z NONAMI IN NONOTI

Kar težko smo čakali, kdaj bo napočila ura prihoda non in nonotov. Najprej smo si razmigali možgančke z ugankama, ki nam jih je pripravila Rdeča kokoška. Najprej eno za otroke, potem pa še eno za none in nonote. Orodje, sadike, semena, vrtnarsko znanje in izkušnje ter spretne roke so bile pripravljene. Gredice so se hitro polnile z najrazličnejšimi sadikami in semeni zelenjave, jagodičja in okrasnih rastlin. Posadili smo tudi drevo. Ustvarjalni prsti pa so poskrbeli za privlačen izgled naše zasaditve. Zadovoljni z opravljenim delom smo se za konec posladkali z jabolčnim zavitkov, ki smo ga otroci in vzgojiteljici sami pripravili. Z zahvalo za pomoč in dobrimi željami, da bi kaj zraslo, smo se poslovili.

A kaj pridelek?! To, da smo nekaj naredili skupaj z otroki in za otroke, šteje. Da smo se imeli vsi lepo in odšli vsak svojo smer vsi veseli in z lepimi vtisi.

(Skupno 143 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...