BABICA ZIMA

˝Babica zima z belo glavo kima..˝ pesem,ki nas je spremljala dokler nas ni pozdravil mali zvonček. Po pravljici Živali pri babici Zimi (M. Voglar) smo ponazarjali gibanje gozdnih živali tako na papirju kot z našimi telesi. Na pravi predstavi smo pravljico zaigrali (dramatizacija) tudi Sladkosnedom in Slikarjem. Medtem pa smo zarajali in se poveselili kot pustne šeme..

                                                                                                                                                                                                                                                                                           Vzgojiteljica Urška Komel

                                                                                                                                                                                                                                                                  

(Skupno 1.351 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...