GLASBENIKI V VESELEM DECEMBRU

Novembra in decembra je bilo pri nas kar pestro. Pekli smo piškote za naš bazar in se seveda tudi sami malo posladkali.

V pričakovanju praznikov smo iz Das-mase izdelali okraske za jelko ter kaširali in okrasili venčke. Izdelovali smo snežake, pingvine ter sestavili in okrasili novoletne jelke. Da bi bilo še bolj svečano, smo se drug drugega obdarili z darili, ki smo jih sami izdelali.

Ta mesec smo si ogledali vrsto predstav. Na zadnji, ki je bila v Grgarju, nas je obiskal tudi dedek Mraz in nas obdaroval. December smo v vrtcu zaključili s slavnostno malico in rajanjem ob glasbi. Bilo je lepo!

Ker snega ni hotelo biti, smo si ga pričarali z “igrami na snegu” v naši telovadnici. Uživali smo kot na pravem snegu, le zeblo nas ni.

(Skupno 103 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...