Sladkosnedi smo zakorakali v jesen

Jesen smo proslavili z jesenskim kosilom, ki smo ga otroci vrtca sami pripravili. Zelo nam je teknilo. Jesen smo nato šli iskat v gozd. Bila je zelo nazorna in nam dala veliko možnosti za učenje in igro. Kupi listja so bili igrača in gibalni pripomoček. Na obisku smo bili pri Slikarjih, kjer smo jesensko sadje spoznali in se zopet sladkali.
S starši smo šli na pohod do lovske koče v Bitežu. Tam nas je čakalo pravo presenečenje, obisk lovcev in pravi kostanjev piknik.
Veliko zgodbic in pravljic o jeseni smo že slišali. Po velikosti smo primerjali in razvrščali kostanje, jabolka, vse kar nam je jesenska narava dala. Vse smo opazovali, otipali in okušali, zato smo lahko tudi ustvarjali. Rezultati našega dela so vidni na panoju. Jesen je bogata in bogato je bilo tudi naše bivanje v vrtcu.

(Skupno 101 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...