Slikovita razstava izpod otroških ročic

Na razstavi se predstavljajo otroci treh enot Vrtca pri OŠ Solkan, enote Solkan, Grgar in Trnovo, ki so svoje likovne stvaritve oblikovali v šolskem letu 2023/24.

Likovna dela so izdelki otrok pod vodstvom strokovnih delavk.

Dela zastopajo individualno doživljanje otroka, njegovo ustvarjalno igro z različnimi materiali in tehnikami.

V Vrtcu pri OŠ Solkan spodbujamo otroke k samostojnemu raziskovanju in eksperimentiranju z umetniškimi sredstvi. Tako razvijamo samostojnost in pozitivno lastno podobo vsakega otroka ter zavedanje, da zmore sam. Načrtovanje dejavnosti in tehnike je premišljeno in primerno starosti otrok, tako da se lahko sproščeno in samostojno izražajo.

Prisrčno vabljeni na ogled!

(Skupno 35 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...