Utrinki iz januarja in februarja

Sneženi mož (J. Bitenc)

Tinček in Tonček
pa Jurček z vasi,
kepe valijo,
vsem trem se mudi.

Tukaj so noge
in tole je trup,
še glavo in roke
pa možek bo vkup.

Pisker na glavo
korenček za nos,
strgane čevlje,
da mož ne bo bos.

Zdaj ko gotov je
zarajajmo vsi,
možek sneženi
naj dolgo živi!

 

V januarju smo imeli zimski športni dan na Lokvah. Do tja smo se peljali z avtobusom, kar je bilo že pravo doživetje. Otroci so se preizkusili v sankanju, sklepali nova prijateljstva in se igrali na snegu.

Bližal se je pust in priprave na pust. V tem času smo izdelovali plakat, izdelke, peli pustne pesmi in rajali. Na pustni torek smo se posladkali s pustno malico skupaj s šolarji. Po malici smo se vsi skupaj odpravili na pustno povorko.

Pustna povorka skupaj s šolarji

Pustni teden so nam popestrile plesalke iz plesne skupine Pro Dance.

Ogledali smo si predstavo Miškinega gledališča Maestro Mineštron kuha bonton. 

(Skupno 24 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...