Gozdni vrtec

Če smo lani (pri Bibah) vsi shodili je letos čas za prve višinske podvige. Do sedaj smo svoje noge utrjevali s hojo po pločniku, travniku, poti in po ravnem, je sedaj napočil čas za vzpone in sestope. Ker se zavedamo, da je gibanje na zraku in razvoj motorike izjemno pomemben smo se vključili v projekt Gozdne pedagogike. In naša naloga je bila, da si najdemo igralnico v gozdu. Raziskovali smo različne poti proti Kekcu. Nekatere ozke, strme, tudi blatne. Za nekatere je bilo težko a z medsebojno pomočjo in veliko spodbujanja smo vsi osvojili naš cilj. Z več postanki smo našli gozdno jaso, kjer smo se na skladovnici debel odpočili in okrepčali. Kot je bila pot navzgor težka je bil spust očitno lažji in hitrejši. Naučili smo se varno spuščati po strmini navzdol. Veselje in zadovoljstvo, da smo vsi zmogli tak »gozdni« izziv je trajalo še dolgo. Mi zmoremo!

(Skupno 49 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...