Tretji mesec vrtca v času korone…

Jutro se začne vedno z istimi nasmejanimi obrazi. Iz tedna v teden se število le teh veča. Eden po eden.

Pri nas, ki smo stari še niti 2 leti in 3 leta ali pa še niti ne, življenje gre naprej. Igramo se matematiko, beremo nove zgodbe, gremo v kino, ustvarjamo v glasbi in barvi, učimo se biti potrpežljiv, strpen in pomagati drugim,… Opazujemo svet okoli sebe. Poiščemo ptice in srečamo veverico. Tisti maloštevilni ljudje, ki nas srečajo, so nas veseli in nas spodbujajo. Kot tudi mi njih. Upanje za vse.

Predvsem za nastavimo svoja lica soncu, kadar se le da. Uspeli smo priti, počasi, na Kapelo in nazaj. To je bil podviga za ultra otroški pohodniški maraton. Potepanja proti Kekcu se končajo s kotaljenjem v travi, tekanjem med oljkami, vriskanjem in radostnim smehom. Iščemo nove poti ali učimo mlajše otroke veščin, ki jih 3 letniki že znamo.

Dnevi minevajo v igri. Največkrat zelo glasni in hrupni. Pri nas je v kuhinji vedno ropot in avtomobilčki se oglašajo vsak po svoje, kocke, sestavljanke, domine, žebljički, … no ja, imamo veliko dela s pospravljanjem.

Tako se pretakajo dnevi, tedni in meseci. Oglejte si naše prispevke in poizkusite še vi.

Pozdravljamo vas otroci iz igralnice Vrtnarjev s Heidi in Ireno.

(Skupno 131 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...