Ex tempore pri Soči

V torek smo se ponovno odpravili k Soči. Tokrat smo malico vzeli s saboj. Na dvorišču DPD Soča smo najprej na veliki mizi pojedli malico, se umili in nato ustvarjali. Z vodenimi barvami smo slikali našo Sočo. Od zelene do modre… vsak skozi svoje oči, skozi svoje srce in občutja… Barva se je razlivala čez papir… ob vodi so rasla drevesa, breg je bil poln skal in v vodi : ribe, raki, celo kače in hobotnice! In seveda niso manjkali tudi potapljači! Za ohladitev smo poskrbeli kar sami… izkoristili smo korito z vodo, kjer si potapljači razsolijo opremo in se večkrat odžejali ter razposajeno špricali. Vriskanje in veselje je bilo neizmerno! Pred odhodom smo se še zahvalili Andreju Šekliju, predsedniku DPD Soča, za prijazno gostovanje na tem čudovitem prostoru ob Soči. Še bomo prišli!

 

(Skupno 165 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...