PRVOMAJSKE POČITNICE

Spoštovani starši.

 

Obveščam vas, da je v času PRVOMAJSKIH POČITNIC, za vse prijavljene otroke, ODPRTA enota Solkan in enota Grgar po obratovalnem času enote in ZAPRTA enota Trnovo.

 

 V petek, 03.05.2019 je enota vrtca Grgar ZAPRTA.

Za varstvo prijavljenih otrok je

poskrbljeno v enoti vrtca Solkan

od 6. 30 do 16. 15.

 

Glede na oddane ankete o prisotnosti otrok v vrtcu v času počitnic in Sklep o določitvi cen programov v javnih vrtcih v MO Nova Gorica in drugih pogojih, ki v 14. točki določa, da v primeru, da bo v enoti vrtca občasno prisotnih manj kot 5 otrok (šolske počitnice, pred/po praznikih), se te otroke, v dogovoru s starši, za določen čas razporedi v najbližjo enoto na območju MONG.

 

Prijetne počitnice.

 

Pomočnica ravnatelja za vrtec

Urška Komel

 

 

(Skupno 77 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...