Jesenske počitnice

Datum: 22. 10. 2018

 

Spoštovani starši.

Obveščam vas, da sta v

času jesenskih počitnic, za vse prijavljene otroke,  ODPRTI enota Solkan in enota Grgar po obratovalnem času

od 6. 30 do 16. 15. 

Enota vrtca na Trnovem je v času jesenskih počitnic ZAPRTA.

V petek, 2.11.2018 je enota v Grgarju ZAPRTA. Za prijavljene otroke bo poskrbljeno v enoti Solkan.

Glede na oddane ankete o prisotnosti otrok v vrtcu v času jesenskih počitnic in Sklep o določitvi cen programov v javnih vrtcih v MO Nova Gorica in drugih pogojih, ki v 14. točki določa, da v primeru, da bo v enoti vrtca občasno prisotnih manj kot 5 otrok (šolske počitnice, pred/po praznikih), se te otroke, v dogovoru s starši, za določen čas razporedi v najbližjo enoto na območju MONG.

 

Lepo pozdravljeni.

 

Pomočnica ravnatelja za vrtec

Urška Komel

(Skupno 112 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...