ZIMSKE POČITNICE

Datum: 13. 02. 2018

 

Spoštovani starši.

 

Obveščam vas, da je za varstvo prijavljenih otrok v

času ZIMSKIH počitnic poskrbljeno v enoti vrtca Solkan in

enoti vrtca Grgar od 6. 30 do 16. 30.

Enota vrtca na Trnovem je ZAPRTA.

 

Glede na oddane ankete o prisotnosti otrok v vrtcu v času novoletnih počitnic in Sklep o določitvi cen programov v javnih vrtcih v MO Nova Gorica in drugih pogojih, ki v 14. točki določa, da v primeru, da bo v enoti vrtca občasno prisotnih manj kot 5 otrok (šolske počitnice, pred/po praznikih), se te otroke, v dogovoru s starši, za določen čas razporedi v najbližjo enoto na območju MONG.

 

Vesele počitnice.                                                                   Pomočnica ravnatelja za vrtec

Urška Komel

 

(Skupno 241 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...